Oferta
Zasieki Concertina

Zasieki przestrzenne Concertina

Główny produkt

Zasieki przestrzenne Concertina to typ zasieku, który powstał w wyniku spięcia pętli prostego zasieku spiralnego tworząc kształt podwójnej helisy.

Mają zastosowanie w koronie ogrodzeń ze szczególnym wskazaniem na obiekty infrastruktury krytycznej, w tym lotniska czy bazy wojskowe, a także w więziennictwie.

Concertina może być mocowana w koronie ogrodzenia na drutach lub linkach stalowych, bezpośrednio do wysięgników lub do samych paneli grodzeniowych.

Jakie zalety mają zasieki Concertina?

Zasieki Concertina są praktycznie nie do przekroczenia. Wysokiego ogrodzenia nie da się przeskoczyć, a ostrza ranią przy próbie przedostania się przez nie. Tym samym prawie niemożliwa jest ucieczka z aresztu bądź też z zakładu karnego. Sam tylko wygląd zasieków Concertina skutecznie zniechęca do próby sforsowania ich. Właściwości drutów idą zatem w parze z funkcją odstraszacza. Nieprzypadkowo doskonale sprawdzają się na terenie granic, zakładów karnych, aresztów, a także miejsc pilnie strzeżonych.

Warto zapoznać się z raportem z badań w komorze korozyjnej, aby sprawdzić, jak odporny jest to produkt. Został on poddany między innymi testowi mgły solnej. Zasieki przestrzenne Concertina dostępne są w wersji ze stali nierdzewnej oraz ze stali ocynkowanej.

W jaki sposób zbudowana jest Concertina?

Zasieki Concertina przypominają kształt podwójnej helisy, która jest utworzona przez drut ostrzowy połączony w określonych miejscach metalowymi złączkami. W rezultacie powstaje przestrzenna konstrukcja, która może być wykonana w różnych średnicach. Na drucie znajduje się stalowa taśma z wyjątkowo ostrymi ostrzami, co nadaje całej konstrukcji agresywny charakter. Zasieki są elastyczne i mogą być rozciągane, a przy zalecanym montażu ich średnica się nie zmniejsza. Możliwe jest także zamontowanie przestrzennej struktury na istniejącym już ogrodzeniu, co zwiększy jego właściwości ochronne.

Concertina zasieki — opinie

Dostępne u nas zasieki cieszą się doskonałymi opiniami. Osoby zarządzające instytucjami oraz przedsiębiorstwami podkreślają solidność oraz łatwość montażu naszych zasieków. W pozytywnych recenzjach często pojawiają się także informacje dotyczące tego, że montaż zasieków Concertina jest stosunkowo prosty. Dzięki temu w sytuacji, gdy konieczne jest szybkie skonstruowanie obiektu lub wymiana starych zasieków, można sprawnie przeprowadzić prace. 

Cena naszych zasieków

Nasi klienci doceniają zasieki Concertina przede wszystkim za ich najwyższą jakość, pomimo że są droższe niż chińskie zamienniki. W kwestii bezpieczeństwa nie warto jednak oszczędzać.

Dlaczego nasza oferta?

Z naszej strony gwarantujemy ogromne doświadczenie w branży oraz profesjonalne doradztwo. Nasze produkty posiadają wszelkie atesty i certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.  Odpowiadamy za ogromną liczbę zrealizowanych już inwestycji, które z powodzeniem zabezpieczają dziś między innymi: areszty śledcze, zakłady karne, obiekty policyjne, a także przedsiębiorstwa, które strzegą swoich tajemnic. 

Warto również pamiętać, że korzystamy w produkcji wyłącznie z polskich materiałów. Z kolei nasze ostrza Ultra Short, Ultra Medium oraz Tiny są opatentowane. Możemy również pochwalić się wszelkimi atestami, certyfikatami, a także badaniami z komory solnej. W związku z tym dajemy gwarancję odporności naszych zasieków między innymi na korozję.  Jednocześnie argumentem, który może przekonać do skorzystania z naszej oferty, jest możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa zatrudnionych u nas ekspertów. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mogą zasięgnąć szczegółowych informacji przed zainwestowaniem w zasieki. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a także do składania zamówień.

59 834 44 88 / +48 791 701 771
handlowy@protectorfence.pl
77-300 Człuchów, Zagórki 8

Potrzebujesz szybkiej wyceny?
Wypełnij nasz formularz!

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy

Numer telefonu

Wysłano

Spróbuj jeszcze raz