Oferta
Drut ostrzowy prosty

Drut ostrzowy prosty

Główny produkt

Drut ostrzowy we współczesnych rozwiązaniach zastępuje dobrze znany drut kolczasty.

Podobnie jak pozostałe wyroby z drutu ostrzowego składa się z drutu nośnego, który jest wewnątrz profilowanej taśmy ostrzowej.

Drut ostrzowy prosty może służyć jako pojedyncze zabezpieczenie w koronie ogrodzenia, ale także może stanowić bazę, jako drut naciągowy (nośny) dla zasieków przestrzennych (spiralnych i Concertiny).

Oferowany drut dostarczany jest w rolkach o długościach: 100, 150, 200, 250 lub 300 metrów, z dowolnie wybranym ostrzem z palety Protector Fence.

Drut ostrzowy, podobnie jak pozostałe zasieki może być wykonany ze stali ocynkowanej, nierdzewnej lub w wersji mieszanej (drut ze stali ocynkowanej, taśma ze stali nierdzewnej).

Istnieje możliwość zamówienia samej taśmy ostrzowej bez drutu.

Czym charakteryzuje się drut ostrzowy prosty?

Drut ostrzowy prosty cechuje się agresywnym charakterem, a w związku z tym doskonale chroni rozmaite placówki państwowe. Drut żyletkowy trzeba zamontować na już funkcjonującym ogrodzeniu. 

Dostępne rodzaje ostrzy to:

  • Basic,
  • Tiny,
  • Ultra Short, a także
  • Ultra Medium.

W przypadku drutu wykonanego ze stali nierdzewnej, grubość taśmy wynosi 0,4 mm, natomiast dla stali ocynkowanej to 0,5 mm. Drut za każdym razem wykazuje wysokie parametry wytrzymałości na rozciąganie. Warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi tego, gdzie drut ostrzowy prosty odnajduje zastosowanie oraz jakie opinie panują na temat naszych produktów. 

Gdzie drut ostrzowy prosty odnajduje zastosowanie?

Drut prosty ostrzowy sprawdza się m.in. na terenie poligonów, lotnisk, aresztów śledczych, zakładów karnych oraz obiektów policyjnych. Chodzi bowiem o miejsca pilnie strzeżone, na których obszarze ruch podlega znacznej kontroli. W wielu przypadkach wykorzystanie drutu żyletkowego pozwala na tymczasowe odizolowanie osób osadzonych od świata zewnętrznego. W niektórych również sytuacjach zastosowanie drutu daje możliwość realizacji zadań wojskowych i zabezpieczenia terenu przed dostępem do niego osób niepowołanych. Na każdym poligonie kluczowe jest bowiem odpowiednie zabezpieczenie. 

Jakie panują opinie na temat naszych drutów?

Druty naszej produkcji są niezawodne. Słyszymy to wiele razy od firm oraz instytucji, które zdecydowały się na taką inwestycję. Doceniana jest zarówno skuteczność ich działania w sytuacji, gdy ktoś próbuje pokonać ogrodzenie, jak i wysoki poziom wytrzymałości. Nasi klienci doceniają niezawodność naszych produktów, wyrażając pozytywne opinie zarówno pod kątem skuteczności, jak i łatwości montażu. Dzięki temu nawet duże ilości drutu ostrzowego prostego można zainstalować w krótkim czasie. 

Cena drutu ostrzowego prostego

Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość wykonania, co sprawia, że nasz drut ostrzowy prosty jest droższy niż chińskie zamienniki. Jednakże, inwestycja w nasze produkty gwarantuje najwyższy poziom zabezpieczenia.

Drut ostrzowy prosty — dlaczego nasza oferta?

Warto wybrać naszą markę ze względu na ogromne doświadczenie przy wielu dotychczas zrealizowanych inwestycjach. Jesteśmy doświadczoną firmą, której produkty znalazły zastosowanie w licznych jednostkach penitencjarnych, obiektach policyjnych i wojskowych. Jednocześnie z drutów naszej produkcji zadowolona jest spora liczba przedsiębiorstw, które mają potrzebę strzeżenia swoich terenów. Warto pamiętać także o możliwości skonsultowania z nami decyzji zakupowej. Chętnie doradzamy klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań z zakresu zabezpieczeń. Zapraszamy zatem do kontaktowania się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a także do składania zamówień. 

59 834 44 88 / +48 791 701 771
handlowy@protectorfence.pl
77-300 Człuchów, Zagórki 8

Potrzebujesz szybkiej wyceny?
Wypełnij nasz formularz!

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy

Numer telefonu

Wysłano

Spróbuj jeszcze raz